HAKKIMIZDA
Markanız, etiketiyle tamamlanır. NSR Etiket, alanındaki deneyim ve uzmanlığı ile markanıza değer katan en yenilikçi ve profesyonel etiket çözümlerini, ödünsüz hizmet kalitesiyle sunar.

Ülkemizde etiket alanında öncü bir hizmet anlayışını temsil eden NSR Etiket, en geniş yelpazede, markaların ihtiyaç duyduğu profesyonel çözümleri üretir. Sektördeki yolculuğuna 1992’de başlayan NSR Etiket’in ürün çeşitliliği ve kalitesi, kullanıcının emeğine değer katmakta, başarısını taçlandırmaktadır.

Evrensel standartlarda yüksek nitelikli etiket üretimi, rekabetçi fiyatlar ve müşteri taleplerini önceleyen hızlı iş süreçleri NSR Etiket’te bir araya gelir. Teknolojinin son imkanlarını yansıtan makine parkuru ve iyi eğitimli uzman kadro, gücü pekiştiren başlıca unsurlar arasındadır.

NSR Etiket, zengin ürün çeşitliliği ile her beklentiye hizmet sunmayı ve tam zamanında teslimat ilkesini benimsemiştir. Baskılı, baskısız, yapışkanlı, yapışkansız, renkli, çok renkli ve renksiz etiket seçenekleri, NSR Etiket tarafından aynı özen ve kalite düzeyinde üretilir. Tasarımdan ölçüye, renkten dokuya kadar sunulan farklı seçenekler, kullanıcıya zengin bir seçim imkânı sağlar. Gerek matbaa baskı, gerekse tekstil ve dokuma etiketlerde en iyi sonuçlar, en yeni teknolojilerle elde edilir.

Marka algısına ve bilinirliğine önem veren profesyonel markalar için, NSR Etiket ön açan, ürünlere değer katan, uzman bir yol arkadaşıdır. Türkiye’nin etiket uzmanı NSR Etiket’te siz de maksimum kaliteli, maksimum profesyonel çözümleri bulabilirsiniz.

Aradığınız profesyonel çözümler Türkiye’nin etiket uzmanı, NSR Etiket’te!