HİZMETLERİMİZ

TASARIM

Etiket çalışmasında kaliteye ve sonucun başarısına değer katan unsurların başında tasarım gelir. Marka kimliğine ve markanın temel algı stratejisine uygun tasarlanmış bir etiket tüm ticari faaliyeti olumlu yönde etkiler. Bu nedenle NSR Etiket tasarım aşamasında müşteri beklentilerini titizlikle ele alır. Grafik süreci ve renk yönetimini uzman tasarımcılarla gerçekleştirilir.

ÜRETİM

NSR Etiket, geniş üretim kapasitesi ve uzman kadrosuyla tüm temel etiket tiplerini kendi bünyesinde üretir. Bu aşmada da müşteri talepleri tüm sürece yön verir. En iyi sonuca ulaşmak üzere; kaliteli ham madde kullanımı, ERP programıyla her aşamada yakın takip, geniş makine parkuru, hızlı üretim prensibi ve çok titiz bir kalite kontrol süreci esas alınır.

TESLİMAT

NSR Etiket, üretimlerini öncelikle paketleme aşamasında müşterisine sunuma hazır hale getirir. Sipariş hakkındaki tüm ayrıntılar ve açıklayıcı bilgiler, aynı profesyonellikle hazırlanan ambalaj üzerinde yer alır. Ürün paketleri, önceden belirtilen zamanlamaya uygun olarak müşteriye ulaştırılır. Teslimat aşamasında da müşteri ihtiyaç ve beklentileri ön plandadır.
 
 
"Sadece Bir Etiket Değil, Markanızın Temsilcisi: NSR Etiket, İnce İşçilikle Her Ürününüzü Özelleştirir."